خدمات آمبولانس ناجی

شیوه انتقال بیمار های معتاد

و مبتلايان به مصرف مواد مخدر با استفاده از تجهيزات مخصوص و بهره گيري از دانش کارشناسان مجرب پرستاري نموده است.
اين مرکز آمادگي خواهد داشت تا بيماران فوق الذکر را با استفاده از آخرين تکنيکهاي توصيه شده و رعايت کليه نکات پزشکي و درماني با در نظر گرفتن شأن و اعتبار خانواده هاي آنان بصورت کاملا ايمن کنترل و به مراکز درماني منتقل نمايد.
مرکز آمبولانس ناجي بمنظور گسترش و ايجاد زمينه هاي همکاري بيشتر با مراكز و بيمارستانهاي تخصصي اعصاب و روان، آماده انجام هرگونه همكاري با اينگونه مراكز و ارائه خدمات به بيماران معرفي شده ميباشد

بیماران مبتلا به بیماریهای اعصاب و روان به چند گروه تقسیم می شوند

برخی از گروهها با توجه به شرایط خاصی که دارند از قبول بیماری خود پرهیز می کنند و به همین علت حاضر به همکاری با گروه درمان و خانواده خود برای انجام مراحل بهبودی و کاهش عوارض بیماری نیستند.

در اینگونه موارد حضور تیم تخصصی برای انتقال این گروه از بیماران به مراکز درمانی بسیار حائز اهمیت میباشد چرا که اگر ارتباط با بیمار و مراحل انتقال به درستی و دقت انجام نگیرد میتواند عوارض نامطلوب بر وضعیت فعلی بیمار و نوع ارتباط آینده اش با خانواده داشته باشد.

مرکز آمبولانس ناجی بعنوان تنها مرکز تخصصی انتقال بیماران اعصاب و روان محسوب می گردد و تیم های تخصصی ما بطور شبانه روزی آماده انتقال بیماران اعصاب و روان هستند.

انتقال بیماران اعصاب و روان و معتادین به کلینیک

خدمات مرکز آمبولانس ناجی

مرکز آمبولانس ناجی با انتقال امن و سریع بیماران اعصاب و روان بیماران معتاد و بهترین کادر مجرب به شما خدمات لازم را می دهد.