بیماری اعصاب و روان

بیماران روانی به گروهی از بیماران گفته می شود که بر اثر بروز یک سری مشکلات وراثتی و یا محیطی دچار اختلال در روان و یا بیماری های حاد در روح روان شان شوند. این اختلال در برخی موارد به قدری می تواند شدیدی باشد که نگهداری از بیماران برای خانوادها بسیار مشکل باشد . در برخی موارد خانواده با مراجعه به برخی کلینک ها این مسئله را حل می کنند. برای انتقال بیماران اعصاب و روان می توانید به یک مرکز آمبولانس خوب مراجعه کنید . روش ها و اصول کار مرکز آمبولانس ناجی را برای شما شرح می دهیم.

روش های انتقال بیماران اعصاب روان

مرکز آمبولانس ناجی با رویکردی انسانی همراه با حفظ حریم شخصی بیماران با بهترین روش های ممکن بیماران را به مرکز و مقصد نهای شان انتقال می دهند . عملکرد مرکز آمبولانس ناجی بر چند اصول بنا شده است.

  1. حفظ حریم خصوصی بیماران روانی
  2. انتقال سریع بیماران به کلینیک مورد نظر
  3. انتقال ایمن بیماران روانی به تیمارستان
  4. رعایت امنیت بیمار در حین انتقال بیمار به کلینیک روانشناسی
  5. رعایت شئونات اسلامی
  6. انتقال بیماران به همراه کارد مجرب و آموزش دیده

انتقال بیماران معتاد و شیوه های مراقبت از بیماران

 

  • مبتلايان به مصرف مواد مخدر با استفاده از تجهيزات مخصوص و بهره گيري از دانش کارشناسان مجرب پرستاري نموده است.
  •  اين مراکز آمادگي خواهد داشت تا بيماران فوق الذکر را با استفاده از آخرين تکنيک هاي توصيه شده و رعايت همه ی  نکات پزشکي و درماني با در نظر گرفتن شأن و اعتبار خانواده هاي آنان به صورت کاملا ايمن کنترل و به مراکز درماني منتقل نمايد.

مرکز آمبولانس ناجي به منظور گسترش و ايجاد زمينه هاي همکاری  بيشتر با مراكز و بيمارستانهاي تخصصي اعصاب و روان، آماده انجام هرگونه همكاري با اين گونه مراكز و ارائه  خدمات به بيماران معرفي شده مي باشد

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.